Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz powtarzam – między czynieniem dobra a czynieniem zła – NIE MA SPRZECZNOŚCI. Są to zdarzenia ROZŁĄCZNE. Naiwnym przypominam, że najwięksi zbrodniarze ludzkości karmili wiewiórki w białych rękawiczkach. Albo np. przypadek znanego i sławnego psychoterapeuty, który pomógł i wyleczył chyba tysiące ludzi, co nie przeszkadzało mu się pałać pedofilią. Nazwiska znane redakcji. Albo Poseł Pe. – dawniej wydawca konserwatywnego 'Ozonu', dziś – zwalczający zajadle kler. Mężowie, bywa, też potrafią tłuc żony a za godzinę przynieść kwiaty. To się nie wyklucza. Czas, trzeba czasu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrózka napisał:
Jest trudność nie do przejścia - nazywa się celibat. Dobrze, że się stało jak stało. Szkoda, że dla dobra sprawy trzeba nazywać to kłopotami zdrowotnymi. Myślę - bo też znam księdza, że nie zrobi tak jak inni. Oni przenoszą się do innej diecezji. Płacą coś na dziecko, przedstawiają się mu jako wujek... itd. Myślę, że ksiądz jest na tyle zdrowy aby być blisko osób dla których znaczy więcej niż dla Arcy... Jeżeli będzie odważny to chwała mu i życzę wiele szczęścia. Jeżeli będzie tchórzem i będzie tłumaczył, że pęcherz przeziębił i ze względu na stan zdrowia i cewki moczowej musią zamieszkać w sąsiedniej diecezji będzie kolejną czarną wszą
Wróżko: Skąd 100% pewności, że chodzi o kwestie celibatu? Fora internetowe huczą od plotek. Media i fora już wydały wyrok na xMP? Spoko, ale beze mnie. Obiektywizmu xMP też uczył... Pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykrzy ludzie, Dajcie człowiekowi święty spokój. Spekulacje i plotki znajdziecie na odpowiedniej dla Was stronie: www.pudelek.pl Adresowane do Pani red.Jasińskiej i komentujących Państwa poniżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s;pjdn napisał:
ZNOWU TO SAMO, czemu ta temat kazań wypowiadają się ludzi, którzy NIE CHODZĄ DO KOŚCIOŁA????? i nie ściemniaj że chodzisz!!!!!pójdź sobie na KUL w niedziele na 19 i posłuchaj rozmowy z księdzem, kilku mądrych słów, których niestety taki bezmózg jak Ty nie zrozumie;/ żal mi takich ludzi, po co sie wypowiadasz na temat, o którym guzik wiesz? no po co? żeby prowokować? nudne to twoje życie, siedzieć na dzienniku i pisać głupoty :-) pewnie jesteś humanistą, marnym pyłem na wietrze hehe Zacznij coś robić ze swoim życiem, bo marnujesz ludziom tlen.
SAME MĄDROŚCI MÓWIĄ POLITYCZNE,UMORALNIAJĄ NARÓD,WALCZĄ O PLEMNIKI,WOJNY POTĘPIAJĄ,TOZ TO ANIOŁY,,,,,A TERAZ ODWROTNIE,ŻYJĄ NA KOSZT WSZYSTKICH,PRÓŻNIAKI NIEROBY KAŻĄ PŁACIĆ SOBIE ZA MODLITWĘ,ARMATY ŚWIECĄ NA WOJENKĘ,POMNIKI STAWIAJĄ, TRUCHŁA WYKOPUJĄ I PRODUKUJĄ ŚWIĘTYCH WBREW BIBLII,DOGMATY SOBOROWE PROPONUJĄ A TO NIE ŚREDNIOWIECZE DZIECI MOLESTUJĄ HITLERA POPIERALI,NAWET POWSTANIA POLSKIE POTĘPIALI ,PALILI NA STOSACH INKWIZYCJA,KRZYŻOWCY OGÓŁEM BABILON UPADAJĄCY,MAFIA ,,,W ZLOCIE CHODZĄ TYLKO PO CO,ŻYJĄ PONAD STAN W PAŁACACH ŚPIĄ JAKOŚ BEZDOMNYCH NIE ZAPRASZAJĄ,WATYKAN ZŁOTEM KAPIE TRZEBA SPRZEDAĆ I NAKARMIC DZIECI W SUDANIE TO NIE DROGA JEZUSA,KTÓRYM TAK SIĘ PODPIERAJĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sklonnosc Mietka do mlodych dziewczat? Znam to na wlasnej skorze. Mialam 17 lat. Dziekuje Bogu, ze w koncu ktos sie zajal ta sprawa. To byl najgorszy koszmar w moim zyciu i ciesze sie ze zostal ukarany, chocby nawet w tak prosty sposob. I to nie sa plotki, to jest prawda. Swieta prawda. Pisze to, zebyscie mi nie mowili o czlowieku, ktory zrobil tyle dobra i jest swiety. Nie ma ludzi swietych. A on juz chyba jest ostatni w kolejce do tego tytulu.Bo nie liczy sie to co robisz na oczach wszystkich tylko to jaki jest za zamknietymi drzwiami, gdy nikt go nie widzi. Dzieki Bogu, ze juz go tam nie ma. A ten kto nie wie o co chodzi i slyszy tylko piekne slowa z ambony niech sie nie odzywa, bo nie widzial go w kazdej sytuacji, a przynajmniej nie w tych w ktorych ja go widzialam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika napisał:
Sklonnosc Mietka do mlodych dziewczat? Znam to na wlasnej skorze. Mialam 17 lat. Dziekuje Bogu, ze w koncu ktos sie zajal ta sprawa. To byl najgorszy koszmar w moim zyciu i ciesze sie ze zostal ukarany, chocby nawet w tak prosty sposob. I to nie sa plotki, to jest prawda. Swieta prawda. Pisze to, zebyscie mi nie mowili o czlowieku, ktory zrobil tyle dobra i jest swiety. Nie ma ludzi swietych. A on juz chyba jest ostatni w kolejce do tego tytulu.Bo nie liczy sie to co robisz na oczach wszystkich tylko to jaki jest za zamknietymi drzwiami, gdy nikt go nie widzi. Dzieki Bogu, ze juz go tam nie ma. A ten kto nie wie o co chodzi i slyszy tylko piekne slowa z ambony niech sie nie odzywa, bo nie widzial go w kazdej sytuacji, a przynajmniej nie w tych w ktorych ja go widzialam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestań chrzanić!!! Nie masz aby gorączki...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wierzyć tym hienom forumowym, co wszystko wiedzą najlepiej, bezcenne..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika napisał:
Sklonnosc Mietka do mlodych dziewczat? Znam to na wlasnej skorze. Mialam 17 lat. Dziekuje Bogu, ze w koncu ktos sie zajal ta sprawa. To byl najgorszy koszmar w moim zyciu i ciesze sie ze zostal ukarany, chocby nawet w tak prosty sposob. I to nie sa plotki, to jest prawda. Swieta prawda. Pisze to, zebyscie mi nie mowili o czlowieku, ktory zrobil tyle dobra i jest swiety. Nie ma ludzi swietych. A on juz chyba jest ostatni w kolejce do tego tytulu.Bo nie liczy sie to co robisz na oczach wszystkich tylko to jaki jest za zamknietymi drzwiami, gdy nikt go nie widzi. Dzieki Bogu, ze juz go tam nie ma. A ten kto nie wie o co chodzi i slyszy tylko piekne slowa z ambony niech sie nie odzywa, bo nie widzial go w kazdej sytuacji, a przynajmniej nie w tych w ktorych ja go widzialam.
Słucha już nie mogę tych wsszystkich głupot i plot. Dajcie człowiekowi spokój chocby przez zwykły szacunek dla niego, a myślę że jak niewielu szacunek mu się należy. Kobito, co Ty piszesz i mówisz. Jeśli ktoś Cię skrzywdził to od tego jest prokuratura i policja a nie forum internetowe i tkliwe tekściki. Skoro Cię skrzywdził to dlaczego dopiero teraz o tym piszesz? Żal mi takich ludzi, bo niszczą bezprawnie całą przestrzeń pięknego życia które stworzył inny człowiek. Pytam się jakim prawe? Tak się składa, że znam Księdza ponad 15 lat. Myślę że możemy mówic o sobie przyjzacile, bo to taki stan ducha kiedy ludzie widzą, myślą i czują podobnie o ile nawet nie tak samo. Przerzyliśmy wspólnie wiele zarówno na Krakowskim Przedmieściu jak i na Jana Pawła gdzie ksiądz wcześniej mieszkał. W Polsce na wielu wyjazdach (Pliszczyn, Częstoborowice, Józefów, Zawieprzyce, Kraków, Częstochowa, Warszawa, itd) jak i prawie wszystkie Światowe Spotkania Młodzieży od 1995 roku. Znam tego człowieka, bo wiem jaki był w wielu sytuacjach i sam na sam i w grupie ludzi. I proszę nie szkalowac wypisywaniem bredni, jeśli się do tego nie ma prawa! Życie oddalibyśmy za siebie nawzajem i dla idei. To jest ten poziom proszę Pani. A z Pani rewelacjami to najlepiej udac sie na stronę pudelka albo skontaktowac z dziennikarzami Fakt-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd tyle nienawiści, agresji? (po obu stronach zresztą) tyle żalu i goryczy? jeśli to choroba - każdemu należy się odpoczynek i rekonwalescencja jeśli prywatny brak porozumienia (z biskupem, współpracownikami) - każdemu może się zdarzyć jeśli wypalenie "zawodowe" - i tak przecież bywa jeśli jakaś plama na honorze/sumieniu - to bardzo źle, ale czy ksiądz nie jest człowiekiem, który ma prawo błądzić i upadać? ja pomyślałabym, co zrobić, żeby to wielkie przedsięwzięcie nie poszło na marne, a nie jak zaszkalować człowieka. chociaż może racja, nie chce mi się wierzyć w najczarniejsze z tych wpisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika żal mi ciebie dawno takiego pustaka nie widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich!!! Chciałbym tylko uświadomić nie których o odpowiedzialności karnej za takowe opinie, jestem prawnikiem, i jest rzeczą nie dopuszczalną to co wyczyniacie na forum. Zamieszczone przez was opinie, spowodowały że z łatwością można ustalić w postępowaniu karnym wasze adresy IP. Ależ jeszcze bardzo jesteśmy zacofanym krajem. Ostrzegam, abyście uważali na to co wypisujecie, albo przynajmniej miejcie świadomość, że za takie słowa możecie odpowiedzieć. p. s nie znałem Ks., więc go nie bronię, ale wiem jako prawnik, że nie można bezkarnie nikogo w taki sposób oskarżać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juri napisał:
Człowieku gadasz jak członek z sekty który stracił guru... Skoro go wywalili bo przecież sam by z takich funkcji nie zrezygnował, to znaczy że zrobił coś takiego co by przyniosło wstyd całej diecezji. Pomyślcie o tym !
Tak, najlepiej jest siedzieć za kompem, nic nie robić i bezpodstawnie obrzucać innych błotem. Człowieku, zastanów się co piszesz. Trochę empatii. Trochę zainteresowania sprawą przed bezmyślnym skomentowaniem. Ksiądz Mieczysław Puzewicz był autorem i animatorem wielu inicjatyw, które dobrze przysporzyły się i Lublinowi i Lublinianom. Zbyt wiele, by go w taki sposób obrażać. Szczególnie, że obrażającym jest zakompleksiony leń podbudowujący swoje ego bezpodstawną krytyką innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tarnów napisał:
To nie pierwszy przypadek, że podwładny nie chciał dać „ D”. Poprzednim był ks. Ryszard W. Wcześniej harcował w Tarnowie gdzie ma zakaz wjazdu.
Pytam: gdzie są głosy TYSIĘCY młodych ludzi, którzy zawdzięczają Księdzu Mietkowi tak wiele, łącznie z tym, kim są dzisiaj dzięki Jego bezinteresownej pomocy, pracy, ogromnego oddania,jakim darzył zawsze młodzież??????????????? Gdzie teraz jesteście i dlaczego nie podejmujecie dyskusji???????????????? Dlaczego pozwalacie, aby opluwano tego człowieka?????????????????????????? Może czas na podziękowanie Mu za KSZTAŁT waszej MŁODOŚCI?????????????? Dziękuję Ci, drogi PRZYJACIELU. Joanna Grzesiak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koper napisał:
SAME MĄDROŚCI MÓWIĄ POLITYCZNE,UMORALNIAJĄ NARÓD,WALCZĄ O PLEMNIKI,WOJNY POTĘPIAJĄ,TOZ TO ANIOŁY,,,,,A TERAZ ODWROTNIE,ŻYJĄ NA KOSZT WSZYSTKICH,PRÓŻNIAKI NIEROBY KAŻĄ PŁACIĆ SOBIE ZA MODLITWĘ,ARMATY ŚWIECĄ NA WOJENKĘ,POMNIKI STAWIAJĄ, TRUCHŁA WYKOPUJĄ I PRODUKUJĄ ŚWIĘTYCH WBREW BIBLII,DOGMATY SOBOROWE PROPONUJĄ A TO NIE ŚREDNIOWIECZE DZIECI MOLESTUJĄ HITLERA POPIERALI,NAWET POWSTANIA POLSKIE POTĘPIALI ,PALILI NA STOSACH INKWIZYCJA,KRZYŻOWCY OGÓŁEM BABILON UPADAJĄCY,MAFIA ,,,W ZLOCIE CHODZĄ TYLKO PO CO,ŻYJĄ PONAD STAN W PAŁACACH ŚPIĄ JAKOŚ BEZDOMNYCH NIE ZAPRASZAJĄ,WATYKAN ZŁOTEM KAPIE TRZEBA SPRZEDAĆ I NAKARMIC DZIECI W SUDANIE TO NIE DROGA JEZUSA,KTÓRYM TAK SIĘ PODPIERAJĄ
Pytam: gdzie są głosy TYSIĘCY młodych ludzi, którzy zawdzięczają Księdzu Mietkowi tak wiele, łącznie z tym, kim są dzisiaj dzięki Jego bezinteresownej pomocy, pracy, ogromnego oddania,jakim darzył zawsze młodzież??????????????? Gdzie teraz jesteście i dlaczego nie podejmujecie dyskusji???????????????? Dlaczego pozwalacie, aby opluwano tego człowieka?????????????????????????? Może czas na podziękowanie Mu za KSZTAŁT waszej MŁODOŚCI?????????????? Dziękuję Ci, drogi PRZYJACIELU. Joanna Grzesiak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlad napisał:
Mietek poszedł na giganta.Po tylu latach należy się.Forsy jak lodu a więc na co czekać.Życie stygnie.
Pytam: gdzie są głosy TYSIĘCY młodych ludzi, którzy zawdzięczają Księdzu Mietkowi tak wiele, łącznie z tym, kim są dzisiaj dzięki Jego bezinteresownej pomocy, pracy, ogromnego oddania,jakim darzył zawsze młodzież??????????????? Gdzie teraz jesteście i dlaczego nie podejmujecie dyskusji???????????????? Dlaczego pozwalacie, aby opluwano tego człowieka?????????????????????????? Może czas na podziękowanie Mu za KSZTAŁT waszej MŁODOŚCI?????????????? Dziękuję Ci, drogi PRZYJACIELU. Joanna Grzesiak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam: gdzie są głosy TYSIĘCY młodych ludzi, którzy zawdzięczają Księdzu Mietkowi tak wiele, łącznie z tym, kim są dzisiaj dzięki Jego bezinteresownej pomocy, pracy, ogromnego oddania,jakim darzył zawsze młodzież??????????????? Gdzie teraz jesteście i dlaczego nie podejmujecie dyskusji???????????????? Dlaczego pozwalacie, aby opluwano tego człowieka?????????????????????????? Może czas na podziękowanie Mu za KSZTAŁT waszej MŁODOŚCI?????????????? Dziękuję Ci, drogi PRZYJACIELU. Joanna Grzesiak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olgierd J. napisał:
Znałem księdza o nazwisku Puzewicz... Wiele lat… Był prawą ręką ‘Filozofa’ i Człowieka Roku ‘Gazety Wyborczej’, co znamienne. Widziałem jego słabości do młodych dziewczyn... Słyszałem o akcjach w Częstoborowicach i o imprezkach na I p. plebanii przy Św. Duchu, tuż nad Jubilerem... Był świetnym socjotechnikiem... Fundował prezenty, umiał hojnie nagradzać... Bardzo hojnie... Słyszałem o nocnych rajdach autem przez miasto... Znam osoby, które mogłyby to potwierdzić... Widziałem, jak trzęsły mu się ręce... Czynił rzeczy dobre – tak czynił. Czynił też rzeczy paskudne! Nie wierzę, że nic za tym stoi. Kler zawsze takie historie przemilcza, rozwadnia lub zamiata pod dywan. Polski kler jest bardzo pyszny, bezczelny i pazerny. Na ogół, nie wszyscy. Relatywista Abp. wie, ale nie powie, normalka. The true is out of tere - jak mawiał Mudler. Ale oliwa itd. i jak to jest naprawdę, przekonamy się być może już niebawem.
Pytam: gdzie są głosy TYSIĘCY młodych ludzi, którzy zawdzięczają Księdzu Mietkowi tak wiele, łącznie z tym, kim są dzisiaj dzięki Jego bezinteresownej pomocy, pracy, ogromnego oddania,jakim darzył zawsze młodzież??????????????? Gdzie teraz jesteście i dlaczego nie podejmujecie dyskusji???????????????? Dlaczego pozwalacie, aby opluwano tego człowieka?????????????????????????? Może czas na podziękowanie Mu za KSZTAŁT waszej MŁODOŚCI?????????????? Dziękuję Ci, drogi PRZYJACIELU. Joanna Grzesiak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Joanno jesteśmy, wspieramy, modlitwą i dobrym słowem, a po co się dawać hienom na żer?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...